Të gjitha kategoritë

Na dërgoni me email:[email mbrojtur]

Linja telefonike 24 orëshe:+8615669368289

Rreth Nesh

Shtëpi> Rreth Nesh

Shanghai Asialock Security Seals Co., Ltd

Shanghai Asialock Security Seals Co, Ltd, është e specializuar në vulën plastike, vulën e bulonave, vulën e kabllove, vulën e njehsorit, vulën e rripit metalik dhe vulat e tjera të sigurisë. Ne kemi 18 vjet përvojë të vulave të sigurisë, dhe fabrika jonë ka 10 vjet përvojë prodhimi. Ne kemi shërbyer për më shumë se 600 klientë dhe kemi shitur vula sigurie për më shumë kemi prodhuar dhe shitur më shumë se 500 milionë vula sigurie. Fabrika jonë ka certifikimin ISO9001:2015, e gjithë vula e bulonave ka kaluar certifikimin ISO17712:2013 dhe në përputhje me C-TPAT. Ne këmbëngulim të përdorim lëndë të parë, inspektim 100% dhe të mbështesim shërbimin pas shitjes. Mirë se vini të na kontaktoni për më shumë informacion.

video
luaj

Fabrika jonë

Certifikatë

Kategoritë e nxehta

Fabrika TUV
0
Shporta e hetimit
    Shporta juaj e hetimit është bosh
boshhetim